Muzyka
 O FIRMIE      OFERTA       GABINET       ZBADAJ WZROK              PRACA

OFERTA
 
Oprawy korekcyjne

W naszej ofercie znajdziesz oprawy znanych marek takich jak PIERRE CARDIN, GUCCI, KENZO, PACO RABANE ,EXESS, RETRO, VOGUE, SAFILO ( www.safilo.com ) i wiele innych.  Dla osób ze skłonnością do alergii mamy oprawy wykonane z tytanu  lub acetatu .

Oprawy dobierają specjaliści, uwzględniając typ osobowości, indywidualny styl, image, przeznaczenie i potrzeby każdego pacjenta. Specjaliści wspomagani są unikalnym Systemem cyfrowego doboru opraw i szkieł  SMART LOOK

Jako jedyni w Polsce posiadamy wyżej wymieniony System w każdym ze swoich Salonów .Przed podjęciem decyzji o wyborze okularów dokonamy prezentacji wybranych opraw i szkieł  z możliwością ich zabarwienia-   To wszystko przed ich zakupem i wykonaniem!

 


Szkła korekcyjne:

- progresywne

Po 40 roku życia obniża się jakość widzenia.

 Wiele osób zmierzając w kierunku 45 urodzin może spotkać się z fenomenem: pomimo "sokolego wzroku" przy patrzeniu w dal, z roku na rok coraz większą trudność sprawia patrzenie w bliży - np. przy czytaniu. Symptom ten znany jako  presbyopia dotyczy zarówno tych, którzy noszą okulary, jak i tych, którzy nie zgłaszają kłopotów ze wzrokiem i powinien bezwarunkowo zostać skorygowany, by zapewnić dobre i nie obciążone stresem patrzenie.

Decydującym dla komfortu patrzenia jest ostre widzenie na wszystkich odległościach. Dotychczas były do wyboru soczewki dwuogniskowe lub dwie pary okularów. Soczewki dwuogniskowe pozwalały Ci widzieć obiekty położone dalej, albo te które były bezpośrednio przed Tobą np. książka. Dwie osobne pary okularów oznaczały ciągłe ściąganie i zakładanie jednej z nich. Soczewki progresywne są znacznie wygodniejszym i bardziej uniwersalnym rozwiązaniem niż soczewki dwuogniskowe lub gotowe okulary do czytania. Mając je nie musisz ciągle zakładać i zdejmować ponieważ widzisz zarówno obiekty położone dalej np. telewizor, jak również to co jest w odległości pośredniej np. na stole. Możesz w nich także bez problemu czytać gazetę.

     W naszej ofercie znajdziesz soczewki progresywne renomowanych firm  takich jak Hoya (www.hoya.pl), JZO(www.jzo.com.pl) czy Rodenstock (www.rodenstock.pl).

- do pracy przy komputerze

Jeżeli dużo pracujesz przy komputerze  powinieneś zaopatrzyć się w soczewki z odpowiednią powłoką antyrefleksyjną. Powłoka antyrefleksyjna skutecznie eliminuje wszelkiego typu odbicia światła co znacznie podnosi komfort pracy. Oczywiście czym powłoka antyrefleksyjna jest wyższej klasy tym i komfort większy. Soczewka taka charakteryzuje się delikatną barwą.  Oko nie zauważa filtra  , a ma on działanie kojące. Nie ma łzawienia i uczucia zmęczenia.

Realizujemy zbiorowe zamówienia okularów ochronnych dla zakładów pracy, do  pracy przy komputerach.

 
Okulary przeciwsłoneczne


Skórę chronimy stosując kremy z filtrami i odpowiednią odzież . Niestety mało kto poświęca tyle  samo uwagi
ochronie oczu, a są one narażone na uszkodzenie w o wiele większym stopniu niż skóra. Badania kliniczne wykazały , że promieniowanie UV jest bardzo niebezpieczne dla tkanek oka. Narażenie na promieniowanie UV wiąże się również z procesem szybszego starzenia się oka ,przede wszystkim z pojawieniem się zaćmy.

Jak ochronić nasz wzrok?!  Bezwzględnie zaopatrzyć się we właściwe okulary przeciwsłoneczne!!!

Przy ich wyborze należy pamiętać ,że służą przede wszystkim zdrowiu naszych oczu , muszą spełniać wymagania optyczne - nie mogą być jedynie modnym gadżetem lub opaską na włosy. W sprzedaży posiadamy okulary przeciwsłoneczne wyłącznie firm  gwarantujących dobre widzenie: Safilo,(www.safilo.com) Luxottica(www.luxottica.com), Exess i inne.

Soczewki kontaktowe i kosmetyki do ich pielęgnacji.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo soczewki do planowej wymiany :dzienne , miesięczne , roczne -uznanych firm: Johnson&Johnson (www.soczewkikontaktowe.pl), Bausch&Lomb (www.bausch.com), Ciba Visio (www.cibavision.pl)

Kosmetyki:

Płyny do soczewek "Bauch & Lomb", "Opti Free", "Solo Care", "Aosept" i wiele innych. Płyny nawilżające i lubricanty.
© GSMOLA 2008